Dmuchańce promocyjne

Dzięki dmuchańcom promocyjnym wizerunek firmy i marki, będzie w centrum zainteresowania. Dmuchańce podkreślają Państwa markę, a przede wszystkim będą się wyróżniać od innych tradycyjnych reklam.

Wykorzystaj dmuchańce do promocji firmy

Nasze dmuchańce oferujemy w bogatej ofercie: nadmuchiwane zjeżdżalnie, balony, dmuchane bramy,  dmuchane atrapy produktów, nadmuchiwane maskotki. Wykonamy także dmuchańce według Państwa wzoru – z nadrukiem, w dowolnym kolorze i odpowiedniej wielkości.

Promocyjne dmuchańce od producenta

Nasze nadmuchiwane produkty są bezpieczne i trwałe w użyciu. Wszystkie dmuchańce są wykonane z wysokiej jakości materiału Tarpaulin 180Z, o wysokiej odporności na ogień i na uszkodzenia mechaniczne. Korzystamy z wysokiej jakości maszyn do szycia. Jednocześnie wykorzystujemy do szycia bardzo wytrzymałe materiały (jak nylon), dlatego nasze nadmuchiwane gadżety charakteryzują się wysoka trwałością i jakością.

Zapoznaj się z naszą ofertą nadmuchiwanych produktów, kliknij na tekst lub zdjęcie i dowiedz się więcej:

Balony jako dmuchańce promocyjne

Doskonały produkt do wyeksponowania marki lub konkretnego produktu.

Tutaj więcej informacji

 

 

Promocyjne dmuchane zjeżdżalnie

Zjeżdżalnia to jedna z najbardziej znanych atrakcji rozrywkowych, a jednocześnie ogromna powierzchnia do nadruku treści reklamowych.

Tutaj więcej informacji

 

 

Promocyjne gadżety dmuchańce

W ofercie reklamy tańczące na wietrze, bramy, namioty, praz inne produkty na indywidualne zamówienie.

Tutaj więcej informacji

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>