Reklamowy druk 3D

powrót do strony głównej www.produkcja-reklamowe.pl

Reklamowy druk 3D

Efekty przestrzeni bądź ruchu obrazu (animacja) są uzyskiwane za pomocą technologii lentikuralnej, zwanej także soczewkową. Druk lentikularny można w skrócie opisać jako specjalnie spreparowaną grafikę, która w połączeniu z soczewką pozwala widzowi oglądać różne obrazy pod różnymi kątami. Uzyskane dzięki tej technologii efekty wyróżniają się znacznie spośród dotychczas stosowanych tradycyjnych druków. Zależnie od kąta patrzenia poszczególne soczewki działają jak “szkło powiększające”, powiększając fragment obrazu znajdującego się pod nimi.

Reklamowy druk 3D na zamówienie

Druk lentikularny  3D można wykorzystać praktycznie we wszelkich formach reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę produktów 3D: upominki 3D, kubki 3D, naklejki 3D, zawieszki 3D i wiele innych trójwymiarowych gadżetów reklamowych.

Poniżej przedstawiamy różne druki 3D

Reklamowy druk 3D Flip

Druk 3D Flip  to specjalnie przygotowany obraz drukowany bezpośrednio na tzw. folii lentikularnej
(soczewkowej) umożliwiający oglądanie różnych obrazów w zależności od kąta patrzenia. W zależności od techniki przygotowania obrazu i kierunku ułożenia prążków folii  możliwe są do uzyskania różne efekty wizualne.

 

Reklamowy druk 3D Efekt głębii

Efekt ten tworząc nowy wymiar dodaje realizmu grafice bez potrzeby zastosowania specjalnej optyki lub okularów.

 

 

Reklamowy druk 3D Animacja

Animacja to seria obrazów tworząca krótki film. Istotnym aspektem animacji jest to, że poszczególne obrazy muszą być do siebie zbliżone.

 

 

Reklamowy druk 3D Zoom

Efekt przybliżenia fragmentu obrazu. Doskonały dla zwrócenia uwagi np na produkt, logo lub nazwę firmy.

 

Reklamowy druk 3D Twist

Zmiana obrazu następuje
góra – dół lub lewo – prawo

Reklamowy druk 3D Morphing 

Efekt płynnego przekształcenia jednego obrazu w drugi. Doskonale nadaje się do przedstawiania sytuacji, w której produkt zmienia się w czasie.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *