Kapcie i japonki reklamowe

Kapcie reklamowe

Nasza firma zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju promocyjnych klapek japonek, kapci hotelowych i kapci reklamowych do handlu detalicznego, hurtowego i odbiorców prywatnych. Posiadamy dobre kontakty handlowe w tej branży. Nasz własny zakład produkcji pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb klientów. Wysokiej jakości usługi i serwis umożliwiają nam wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferować kapcie reklamowe i japonki reklamowe najlepszej jakości.

hotelowe kapcie kapcie hotel kapcie hotelowe

Kapcie reklamowe na zamówienie

Kapcie reklamowe i japonki to letnie obuwie do nieformalnych strojów. Te lekkie klapki czy sandały trzymają się na nodze na dwóch paskach- pierwszy przechodzi pomiędzy palcami, a drugi przez przednią część stopy. Do produkcji kapci reklamowych używa się wielu materiałów jak np. gumy, vinylu, pianki, taśmy, paski czy inne rodzaje materiałów wodoodpornych. Kapcie zazwyczaj są płaskie, ewentualnie na niewielkim obcasie, i można je nabyć po bardziej atrakcyjnych cenach niż inne sandały.

Kapcie reklamowe z nadrukiem

Bardzo popularne są promocyjne kapcie i japonki reklamowe – klapki z nadrukiem lub tłoczeniem. Nadrukować lub naszyć można logo, nazwę firmy czy zdjęcie produktu. Nadruk jest wykonywany na tasiemce (pasku), wkładce wewnętrznej, a tłoczone lub wyszyte logo na podeszwie.

Promocyjne kapcie i japonki

Promocyjne kapcie i japonki są idealne do każdej kampanii – duża powierzchnia reklamowa daje ogromne możliwości do przedstawienia logo czy sloganu reklamowego. Oferujemy trzy rodzaje promocyjnych kapci i japonek, które są wykonane z różnych materiałów jak bawełna czy materiał frotte, wszystkie z nich są odporne na ścieranie.

Promocyjne kapcie i japonki na zamówienie

Jest to specjalny promocyjny produkt. Któż sobie wyobraża dom czy hotel bez kapci. Możesz umieścić swoje logo na każdym z materiałów na wiele sposobów, jak drukowanie, naszycie etykiety czy haft. Nasze promocyjne kapcie i japonki cieszą się dużą popularnością wśród osób w każdym wieku. Minimalne zamówienie już od 1000 par.

Oferta promocyjnych kapci i japonek

Kapcie hotelowe

Kapcie hotelowe

Japonki reklamowe

Japonki reklamowe