NOWOŚCI

Dostawca gadżetów reklamowych

Jesteśmy dostawcą gadżetów reklamowych na zamówienie. Poniżej produkty reklamowe z naszych realizacji. 

Reklamowe wachlarze na zamówienie

Wachlarze z nadrukiem – to piękny upominek i świetny gadżet reklamowy. Poniżej wachlarze z naszych realizacji. W naszej ofercie wachlarze drewniane, wachlarze bambusowe, wachlarze ślubne, wachlarze reklamowe, wachlarze paletki i wiele innych.

wachlarz_bambus_papier wachlarz_nadruk wachlarze 23cm papierowe

 

 

 

Reklamowe ogrzewacze na zamówienie

Ogrzewacze do rąk z nadrukiem są bardzo popularne jako oryginalne gadżety reklamowe. Małe ogrzewacze dłoni są ciekawym i niedrogim pomysłem na reklamę i różnego rodzaju kampanie promocyjne.

Ogrzewacze produkujemy w różnych kształtach i wzorach, także z nadrukiem. Ogrzewacz z nadrukowanym logo Twojej firmy, marki, hasłem lub dowolną grafiką na jednej lub obu stronach, z możliwością 4-kolorowego nadruku – staje się idealnym produktem reklamowym.

W naszej ofercie ogrzewacze kieszonkowe w kształcie koła, owalu, kwadratowe, prostokąty, gwiadki, choinki, serca i inne niestandardowe kształty.

reklamní hřejivé polštářky s potiskem

Jak działają reklamowe ogrzewacze kieszonkowe?

Ogrzewacz do rąk jest to pojemnik wypełniony cieczą, w środku którego znajduje się metalowa blaszka jako „włącznik”. Wystarczy nacisnąć metalową blaszkę i ogrzewacz zacznie się rozgrzewać. Ogrzewacze wydzielają ciepło do około 30 minut.

Jak przywrócić ogrzewacz reklamowy do stanu początkowego?

Ogrzewacze do rąk nadają się do wielokrotnego użytku.  Po ostygnięciu wystarczy włożyć ogrzewacz do wrzątku  na 5-10 minut i jest on gotowy do ponownego użycia. W trakcie uważać żeby ogrzewacz nie przywarł do dna garnka.

Nasze ogrzewacze kieszonkowe są całkowicie bezpieczne, nietoksyczne, bez dodatku lateksu, zbadane i dopuszczone do użycia.
Możesz go używać gdzie chcesz i kiedy chcesz, na lodowisku, w drodze do pracy czy na spacerze w mroźny dzień.

Dodatkowe ważne informacje:

  • ogrzewacze gotować w wodzie! Nie mogą być używane w kuchence mikrofalowej czy szybkowarze
  • płyn nie nadaje się do picia i może być toksyczny
  • nie używać dla dzieci poniżej trzech lat

Pływające breloki w różnych kształtach

breloki eva

Reklamowe breloki eva na zamówienie

Reklamowe pływające breloki nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, stanowią ciekawy upominek dla pracowników czy kontrahentów. Reklamowe breloki z pianki EVA i pływającej linki polipropylenowej utrzymują klucze tuż pod powierzchnią wody. Idealnie nadają się nad wszelkiego wypadu nad wodę, dla surfingowców i wielbicieli innego rodzaju sportów wodnych.