Namioty i parasole reklamowe

Namioty reklamowe

namiot reklamowyNamioty reklamowe są doskonałą formą reklamy docierającą do wielu osób. Namiot reklamowy jest jak ogromny billboard, który przemawia do potencjalnych  klientów, partnerów biznesowych i każdej innej grupy trudnej do osiągnięcia tradycyjną formą reklamy. Wiadomość którą chcecie Państwo przekazać za pomocą namiotu reklamowego można indywidualnie dopasować do namiotu. Namioty reklamowe nadają się idealnie na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, konferencje, wystawy, targi, wesela, imprezy sportowe, spotkania biznesowe. Namioty to bardzo popularny a przy tym niedrogi nośnik reklamowy.

Reklamowe namioty z nadrukiemnamiot cola

Reklamowe namioty są doskonałą metodą promocji i reklamy, po części dlatego, że są tak duże. Nawet mały namiot 10×10 to 100 metrów kwadratowych dużej powierzchni reklamowej. Jeśli logo firmy jest nadrukowane na namiocie, widoczność jest znacznie rozszerzona – tak bardzo, że nawet ludzie podczas jazdy samochodem mogą zobaczyć Twoje logo bez zatrzymywania się. Czaszę namiotu można wybrać w dowolnym kolorze lub w kombinacji kolorów, co zwiększa widoczność. Można zaprojektować tło, które stanowi kontrast dla logo, lub cały namiot zaprojektować w kolorach, które są częścią loga. Możemy wykorzystać Państwa gotowy projekt lub nasi projektanci stworzą projekt według Państwa oczekiwań.

Składane namioty reklamowe

Nasze namioty reklamowe mogą być wykorzystywane w dużych pomieszczeniach targowych. W tej sytuacji są one lepsze niż tradycyjne stoiska targowe z powodu większej widoczności logo. Namioty są także idealne do użytku na zewnątrz, ponieważ zapewniają łatwy dostęp klientom a jednocześnie chronią ludzi i produkty przed deszczem lub słońcem. Czasami muszą Państwo sami rozłożyć czy złożyć duży namiot reklamowy. Większość z namiotów jest wykonana z poliestru z aluminiowym stelażem. Dzięki temu nasze namioty reklamowe składane są lekkie i łatwe są rozłożenia.

Namioty i parasole reklamowe na zamówienie

Namioty reklamowe produkujemy również na indywidualne zamówienie według projektu klienta. Niektóre z naszych zadaszonych namiotów są dostępne z wysokim szczytem lub podwójnymi szczytami co zapewnia maksymalną wysokość, a także w kształcie kopuły, domu, zamków lub innych kształtów. Nasze namioty reklamowe mogą być również ozdobione łukami, banerem, flagami, grafiką cyfrową lub innymi dodatkami, które przyciągają uwagę do nazwy firmy.

Namioty i parasole reklamowe na zamówienie

Oferujemy ekspresowe namioty i parasole reklamowe najlepszej jakości po konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na namioty i parasole reklamowe.

Parasole reklamowe na zamówienie

Parasole reklamowe na zamówienie

Namioty reklamowe na zamówienie

Namioty reklamowe na zamówienie